Afdrukken

Stijgende lijn voor Odi dames 1

Een uiterst spannende thuiswedstrijd was het voor Odi dames 1. Maar tegen deze koploper, Hands up dames 1, werd een hele goede wedstrijd gespeeld en een nog betere score neergezet. Een 3-1 winst voor Odi.

Odi begon wat nerveus en twijfelend. Het initiatief werd niet getoond en een paar persoonlijke fouten leidden tot een achterstand. Na de stand van 4-10 achter leek het beter te gaan en kwam Odi terug tot 9-10. Toch kon die inhaalslag niet worden vastgehouden en ging de set naar Hands up, 15-25.

De tweede set ging van start met een schone lei. Een degelijk spel van Odi zorgde voor hoogstaand volleybal van beide teams. Hersteld van een enkelblessure werd Simone Geerts weer in het spel gebracht en zij zorgde voor een paar mooie punten. Met 25-22 was deze set voor Odi.

Deze lijn werd in de derde set doorgetrokken. Een goede blokkering van Odi wist de aanval van Hands up te blokken. Het werd nog even spannend op het einde van de set maar Odi trok aan het langste eind, 30-28.

De laatste set was de mooiste set van het seizoen voor Odi. Er werd een zeer hoog niveau volleybal gespeeld. Odi was heersend en de stijgende lijn over het gehele seizoen was ook terug te zien in deze wedstrijd. Met 25-21 werd de wedstrijd afgesloten.

Over twee weken speelt Odi een uitwedstrijd tegen Flamingo’s dames 2 om 17.15 uur in Gennep.