• Category Archives: teams

Meisjes A1

Trainer: Marloes van Dommelen & Karlijn van Gils
Coach: Karlijn van Gils
Trainingen: maandag 19:30 – 21:00 uur & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Fenne Stroot
  • Renske Vennix
  • Roos Liebregts
  • Wies Smits
  • Quinty Smits
  • Nanne Reijrink
  • Pleun van Herk
  • Renske Hems

Meisjes A2

Trainer: Karlijn van Gils
Coach: Ilse van de Sande
Trainingen: maandag 19:30 – 21:00 uur 
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Janne van de Sande
  • Inge Neggers
  • Renee van Gestel
  • Nova Mariën
  • Eef van Balkom
  • Guusje van de Wagenberg
  • Iris Groenen
  • Damy Beijk
  • Britte Liebregts

Jongens C1 (VOC)

Trainer: Cees Sanders
Coach: Rob Sanders
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (De Klep)
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Tjeu der Kinderen
  • Tijn van Doormaal
  • Kaj Wilborts
  • Job Manders
  • Cas der Kinderen
  • Jorn van de Ven
  • Willem Machielsen
  • Merijn Jacobs
  • Tom Sanders

Dames 5

Trainer: Bart van Hoof
Coach: Bart van Hoof
Trainingen: maandag 19:30 – 21:00 uur & woensdag 21:00 – 22:30 uur
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Kim Vennix
  • Kirsten Stroot
  • Demi Liebregts
  • Ilse van Knegsel
  • Anouk van Oort
  • Anne Vennix
  • Sanne Das
  • Amber van Nunen
  • Ivanka van der Meer
  • Pleun van der Vleuten

Dames 4

Trainer: Steven de Wit
Coach: Jeske van Dommelen & Mara Bles
Trainingen: dinsdag 21:00 – 22:30 uur & donderdag 19:30 – 21:00 uur
1e training op dinsdag 20 augustus 2019

Selectie:

  • Jill de Kroon
  • Femke van Gestel
  • Kiki Kemps
  • Lot van Dobbenburgh
  • Connie van Hoof
  • Imme van Herk
  • Evie Schapendonk
  • Nicole der Kinderen
  • Ilse van de Sande
  • Lenne van Ham

Meetrainen:

  • Kim Nooten

Dames 3

Trainer: Henri de Weijer
Coach: Anne van Baal & Peter Boogaard
Trainingen: maandag 21:00 – 23:00 uur & donderdag 19:30 – 21:00 uur
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Meike Lathouwers
  • Mara van Dooren
  • Jeske van Dommelen
  • Sanne Jansen
  • Roos Deenen
  • Janske Rooijakkers
  • Mara Bles
  • Eva van Eeten
  • Malon van Kollenburg

Dames 2

Trainer: Henri de Weijer
Coach: Malon Visser (thuiswedstrijden), uitwedstrijden n.t.b.
Trainingen: maandag 19:00 – 21:00 uur & donderdag 21:00 – 22:30 uur
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Sjanneke Rooijakkers
  • Renee van Herk
  • Meike Deenen
  • Maud Huybers
  • Noor Pasmans
  • Demi Kolsters
  • Julianne Dijkstra
  • Kylie Lathouwers
  • Imke Hems
  • Pip Kemps
  • Anouk van Gerven

Dames 1

Trainer: Roel Coenen & Steven de Wit (assistent)
Coach: Roel Coenen
Trainingen: dinsdag 19:00 – 21:00 uur & donderdag 21:00 – 23:00 uur
1e training op dinsdag 20 augustus 2019

Selectie:

  • Marli Veldman
  • Lisa Dikker
  • Pien van Ham
  • Pia Dhondt
  • Marit Verhagen
  • Elke Dingen
  • Karlijn van Gils
  • Roos van Summeren
  • Sanne Dingen
  • Renee Veldman
  • Malon Visser

Heren 3

Trainer: Pien van Wijnen
Coach: Pien van Wijnen
Trainingen: donderdag 19:30 – 21:00 uur
1e training op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Mark van Bijsterveldt
  • Pieter van Heerbeek
  • Silvan Mensink
  • Arjan van den Broek
  • Joost van den Akker
  • Stef Aerts
  • Niels Huisink
  • Jesper Huisink
  • Jos Neggers
  • Tjeu Hems

Heren 2

Trainer: Mark van Bijsterveldt
Coach: Charles van Wijnen
Trainingen: donderdag 21:00 – 22:30 uur
1e training op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Hans Vugts
  • Ron Gerritsen
  • Bart van Hoof
  • Rens Mensink
  • Luuk Roozen
  • Geert Hems
  • Peter Haas
  • Vincent van Dam
  • Erik Toemen
  • Luuk Meijers
  • Stan Geerts
close