• Category Archives: teams

Meisjes B1

Trainer: Henri de Weijer & Karlijn van Gils
Coach: Karlijn van Gils
Trainingen: maandag 18:00u – 19:30u EN donderdag 18:00u – 19:30u

Selectie:

  • Kylie van der Heijden
  • Renske Hems
  • Pleun van Herk
  • Roos Liebregts
  • Nanne Reijrink
  • Quinty Smits
  • Wies Smits
  • Fenne Stroot
  • Renske Vennix

Jongens C1 (VOC)

Trainer: Cees Sanders
Coach:
Trainingen: maandag 18:00u – 19:30u (de Klep) EN donderdag 18:30u – 20:00u (de Kemmer)

Selectie:

  • Tijn van Doormaal
  • Merijn Jacobs
  • Cas der Kinderen
  • Tjeu der Kinderen
  • Willem Machielsen
  • Job Manders
  • Tom Sanders
  • Jorn van de Ven
  • Kaj Wilbrots

Dames 6

Trainer: Roos Deenen
Coach: Roos Deenen
Trainingen: maandag 21:00u – 22:30u EN donderdag 19:30u – 21:00u

Selectie:

  • Eef van Balkom
  • Damy Beijk
  • Britte Liebregts
  • Inge Neggers
  • Noa Smetsers
  • Ilse Smulders
  • Kirsten Stroot
  • Anne Vennix
  • Pleun van der Vleuten

Dames 5

Trainer: Bart van Hoof & Sanne Jansen
Coach: Bart van Hoof
Trainingen: maandag 19:30u – 21:00u EN woensdag: 18:30u – 20:00u

Selectie:

  • Sanne Das
  • Iris Groenen
  • Plien van Heerebeek
  • Ilse van Knegsel
  • Britt de Kroon
  • Demi Liebregts
  • Ivanka van der Meer
  • Amber van Nunen
  • Anouk van Oort
  • Kim Vennix

Dames 4

Trainer: Steven de Wit & Karlijn van Gils
Coach: Mara Bles, Jeske van Dommelen
Trainingen: dinsdag 21:00u – 22:30u EN donderdag 19:30u – 21:00u

Selectie:

  • Nina Baijens
  • Lot van Dobbenburgh
  • Femke van Gestel
  • Imme van Herk
  • Connie van Hoof
  • Nicole der Kinderen
  • Malon van Kollenburg
  • Jill de Kroon
  • Manon Neggers
  • Ilse van de Sande
  • Evie Schapendonk

Dames 3

Trainer: Henri de Weijer
Coach: Henri de Weijer, Anne van Baal, Peter Boogaard
Trainingen: maandag 19:30u – 21:00u EN woensdag 20:00u – 22:00u

Selectie:

  • Mara Bles
  • Roos Deenen
  • Julianne Dijkstra
  • Jeske van Dommelen
  • Mara van Dooren
  • Lenne van Ham
  • Imke Hems
  • Sanne Jansen
  • Kiki Kemps
  • Meike Lathouwers

Dames 2

Trainer: Michel Werts
Coach: Michel Werts, Bram Loonen, Arjan Rops
Trainingen: dinsdag 21:00 – 22:30 EN donderdag 19:30 – 21:00

Selectie:

  • Meike Deenen
  • Eva van Eeten
  • Anouk van Gerven
  • Renee van Herk
  • Maud Huybers
  • Pip Kemps
  • Demi Kolsters
  • Kylie Lathouwers
  • Noor Pasmans
  • Janske Rooijakkers
  • Sjanneke Rooijakkers

Dames 1

Trainer: Michel Werts, Steven de Wit
Coach: Michel Werts, Janneke Kolsters
Trainingen: dinsdag 19:00 – 21:00 EN donderdag 21:00 – 23:00

Selectie:

  • Elke Dingen
  • Sanne Dingen
  • Pia Dhondt
  • Karlijn van Gils
  • Pien van Ham
  • Marli Veldman
  • Renee Veldman
  • Marit Verhagen
  • Malon Visser
  • Lisa Dikker
  • Roos van Summeren

Meetrainen:

  • Kylie Lathouwers

Heren 3

Trainer: Pien van Wijnen
Coach: Pien van Wijnen, Harrie Bles
Trainingen: donderdag 21:00 – 22:30

Selectie:

  • Charles van Wijnen
  • Joost van den Akker
  • Silvan Mensink
  • Jos Neggers
  • Niels Huisink
  • Jesper Huisink
  • Geert Roozen
  • Stef Aarts
  • Pieter van Heerbeek

Heren 2

Trainer: Pien van Wijnen
Coach: Nina Baijens
Trainingen: maandag 21:00u – 22:30u

Selectie:

  • Stan Geerts
  • Ron Gerritsen
  • Bart van Hoof
  • Rens Mensink
  • Luuk Roozen
  • Hans Vugts
  • Geert Roozen

close