• Category Archives: teams

Dames Recreanten 6

Trainer: Jan van Gerven
Coach: Ingrid van Gils
Trainingen: woensdag 19:30 – 21:00 uur OF 21:00 – 22:30 uur
1e training op woensdag 21 augustus 2019

Selectie:

  • Henny Vugts
  • Elly Deenen
  • Jet Huybers
  • Yvon Sengers
  • Sas Kuijpers
  • Jacqueline Aarts
  • Anita van der Vleuten

Dames Recreanten 5

Trainer: Jos Neggers
Trainingen: donderdag 19:30 – 21:00 uur
1e training op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Inge van Bijsterveldt
  • Anneke Horsch
  • Ester van Bijsterveldt
  • Daniek Kok
  • Marloes Tegenbosch
  • Nicky Smolders
  • Lisa Hofhuis
  • Sophie Tegenbosch

Dames Recreanten 4

Trainer: Jan van Gerven
Trainingen: woensdag 19:30 – 21:00 uur  OF 21:00 – 22:30 uur
1e training op woensdag 21 augustus 2019

Selectie:

  • Jeanne Vingerhoets
  • Elly van Haaren
  • Marielle Smulders
  • Elly van Beers
  • Mariet van Summeren
  • Roos Neggers
  • Manuela van Baal

Dames Recreanten 3

Trainer: Roos van Summeren
Trainingen: woensdag 19:30 – 21:00 uur  OF 21:00 – 22:30 uur
1e training op woensdag 21 augustus 2019

Selectie:

  • Patricia Veldman
  • Mirian Raes
  • Miranda Peeters
  • Lidy Mijs
  • Yvon Oosterbosch
  • Sandrijn Mourits
  • Renée Vugts
  • Alice van Herwerden

Dames Recreanten 2

Trainer: Roos van Summeren
Trainingen: woensdag 19:30 – 21:00 uur  OF 21:00 – 22:30 uur
1e training op woensdag 21 augustus 2019

Selectie:

  • Hanneke van Rooij
  • Marjan Gerritsen
  • Anne Kroot
  • Anouk Deenen
  • Floor van Eeten
  • Laura van Nunen
  • Anne Neggers
  • Manon Neggers

Dames Recreanten 1

Trainer: N.v.t.
Trainingen: woensdag 19:30 – 21:00 uur  OF 21:00 – 22:30 uur
1e training op woensdag 21 augustus 2019

Selectie:

  • Anja van Lieshout
  • Marscha van Gestel
  • Annemarie Harbers
  • Rian van Lieshout
  • Janneke Kolsters
  • Yvon Kiemeneij
  • Anne van Baal
  • Geertje van Heerebeek

Meisjes B1

Trainer: Karlijn van Gils/Marloes van Dommelen (facultatief B/C), teamtrainer n.t.b.
Coach: Kim Vennix & Anne Vennix
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (facultatief B/C) & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e teamtraining op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Eva van Hout
  • Paula Raes
  • Noor Hems
  • Pleun van den Bosch
  • Bianca Louwers
  • Tessa der Kinderen
  • Nikita de Boer
  • Silje van de Sande

Meisjes C1

Trainer: Karlijn van Gils/Marloes van Dommelen (facultatief B/C), teamtrainer n.t.b.
Coach: n.t.b.
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (facultatief B/C) & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e teamtraining op donderdag 22 augustus 2019

Selectie MEISJES C1:

  • Lenka van Hout
  • Romy Smits
  • Jesse Appels
  • Tess Wouters
  • Charissa Broeders
  • Silke van Diesen
  • Gitte Veldman
  • Lenne Reijrink
close