• Category Archives: Meisjes

Meisjes C2

Trainer: Karlijn van Gils/Marloes van Dommelen (facultatief B/C), Femke van Gestel (donderdag)
Coach: Kirsten Stroot
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (facultatief B/C) & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e teamtraining op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Suus van Heerebeek
  • Fenne van Beers
  • Pien Liebregts
  • Rudy van Gompel
  • Jeske Schalks
  • Juulke Heuvelmans

Meisjes B1

Trainer: Karlijn van Gils/Marloes van Dommelen (facultatief B/C), teamtrainer n.t.b.
Coach: Kim Vennix & Anne Vennix
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (facultatief B/C) & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e teamtraining op donderdag 22 augustus 2019

Selectie:

  • Eva van Hout
  • Paula Raes
  • Noor Hems
  • Pleun van den Bosch
  • Bianca Louwers
  • Tessa der Kinderen
  • Nikita de Boer
  • Silje van de Sande

Meisjes C1

Trainer: Karlijn van Gils/Marloes van Dommelen (facultatief B/C), Femke van Gestel (donderdag)
Coach: Damy Beijk
Trainingen: maandag 18:00 – 19:30 uur (facultatief B/C) & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e teamtraining op donderdag 22 augustus 2019

Selectie MEISJES C1:

  • Lenka van Hout
  • Romy Smits
  • Jesse Appels
  • Tess Wouters
  • Charissa Broeders
  • Silke van Diesen
  • Gitte Veldman
  • Lenne Reijrink

Meisjes A1

Trainer: Marloes van Dommelen & Karlijn van Gils
Coach: Karlijn van Gils
Trainingen: maandag 19:30 – 21:00 uur & donderdag 18:00 – 19:30 uur
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Fenne Stroot
  • Renske Vennix
  • Roos Liebregts
  • Wies Smits
  • Quinty Smits
  • Nanne Reijrink
  • Pleun van Herk
  • Renske Hems

Meisjes A2

Trainer: Karlijn van Gils (maandag)
Coach: Ilse van de Sande
Trainingen: maandag 19:30 – 21:00 uur & woensdag 19:30 – 21:00 uur (gezamenlijke training met D5)
1e training op maandag 19 augustus 2019

Selectie:

  • Janne van de Sande
  • Inge Neggers
  • Renee van Gestel
  • Nova Mariën
  • Eef van Balkom
  • Guusje van de Wagenberg
  • Iris Groenen
  • Damy Beijk
  • Britte Liebregts
close