• Category Archives: teams

Verrekijker-ODI Heren

Trainer:
Coach:
Trainingen: ZOMERROOSTER: woensdag 21:00 – 22:30 (Kemmer in Oirschot)

Selectie:

  • Rik van Dooren (O)
  • Geert Hems (O)
  • Ralf Waterschoot (O)
  • Steef Minkenberg (V)
  • Peter Haas (V)
  • Mark Jaspers (V)
  • Erik Toemen (V)
  • Vincent van Dam (V)
  • Bart Rooijakkers (V)
  • Luuk Meijers (V)

 

CMV 4

Trainer: Mara van Dooren/Sanne Dingen
Assistent trainers: Roos Liebregts, Renske Hems
Trainingen: vrijdag 16:45 – 18:00

Selectie:

  • Floor van Dijk
  • Lonne Fonken
  • Tess Heuvelmans
  • Inge van Hoof
  • Fleur van Hoof
  • Maud de Laat
  • Bo van Roovert
  • Evi Rops
  • Lina Schilders
  • Yanne Willems
  • Eva Vogels
  • Bo Vogels
  • Indy van Kollenburg
  • Fenne Killaars
  • Cis van Beers

 

 

CMV 3

Trainer: Lotte Dingen
Assistent trainers: Marli Veldman, Fenne Stroot
Trainingen: vrijdag 18:00 – 19:30

Selectie:

  • Saar van Beers
  • Resie Buijlinckx
  • Eef vd Heijden
  • Lynn Heuvelmans
  • Kris de Koning
  • Pien de Laat
  • Lotte van Lieshout
  • Lieke vd Salm
  • Megan van ’t Veer
  • Ise Verhoeven
  • Tess Hendrickx

 

CMV 2

Trainer: Karlijn van Gils
Assistent trainers: Kylie Lathouwers, Quinty Smits, Demi Liebregts
Trainingen: vrijdag 18:00 – 19:30

Selectie:

  • Jeske Deenen
  • Senna Dieker
  • Maud vd Heijden
  • Jylte vd Heijden
  • Guusje van den Hout
  • Loes Jansen
  • Lotte van Kollenburg
  • Lotte de Laat
  • Saar Loonen
  • Femke Neggers
  • Laura Nihot
  • Mila Reijrink
  • Puck Riemersma
  • Vera vd Sande
  • Lotte Smits
  • Janne Timmermans
  • Fieke Veldman
  • Rick Vugts

 

CMV 1

Trainer: Fleur Veldman
Assistent trainers: Lenne van Ham, Renee van Gestel, Kiki Kemps
Trainingen: vrijdag 18:00 – 19:30

Selectie:

  • Fenne van Beers
  • Jens Driedijk
  • Kris van Gompel
  • Rudy van Gompel
  • Juulke Heuvelmans
  • Lis van Kollenburg
  • Pien Liebregts
  • Juul Loonen
  • Nina van Loon
  • Lieske Pax
  • Sam Rops
  • Jeske Schalks
  • Tom Verhoeven
  • Leonie Vermulst
  • Jop Wilborts
close